28-29.06.2008 Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Orvieto (IT) oraz Międzynarodowa Wystawa w San Marino

28-29.06.2008 Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Orvieto (IT) oraz Międzynarodowa Wystawa w  San Marino.

Wspaniały i intensywny we wrażenia weekend za nami, spędzony w słonecznej Italii w Orvieto oraz w słonecznym SanMarino. Pojechała z nami moja najpiękniejsza suczka Per Sempre Bi Imparato, po domowemu Balbinka. Balbinka ma za sobą wiele wygranych wystaw i nie zawiodła nas i tym razem. Ku mojej wielkiej radości świetnie jej poszło i wygrała na obu wystawach mimo dużej konkurencji w rasie chihuahua !!!

W sobotę byliśmy na Międzynarodowej Wystawie w Orvieto. Balbinka oprócz pięknego opisu dostała ocenę doskonałą, lokatę I, CAC czyli wniosek na Championa Włoch oraz CACIB czyli wniosek na Międzynarodowego Championa. Bardzo dziękuję sędziemu, panu Żeliko Gajić, za docenienie naszej suczki.

W niedzielę odbyła się wystawa w San Marino, naktórej Per Sempre Bi Imparato otrzymała ocenę doskonałą, lokatę pierwszą oraz CAC czyli wniosek na Championa San Marino !! Dziękuje pani sędzi De Vasconcelos de Castro Elisa Maria.
Jestem bardzo dumna z mojej Balbinki. Moja hodowla została zapoczątkowana właśnie przez nią. Jest to suczka zmojego pierwszego miotu jaki wyhodowałam i jaki urodził sie pod moim przydomkiem Per Sempre. A to ogromna satysfakcja dla hodowcy.

w Orvieto z sędzią Żeljko Gajić

Balbinka zmęczona po wystawie odpoczywa…