16.12.2005 Rejestracja przydomka hodowlanego Per Sempre w Zwiazku Kynologicznym w Polsce

Rejestracja przydomka hodowlanego Per Sempre w Związku Kynologicznym w Polsce, Oddział Warszawa oraz w Międzynarodowej Federacji Kynologicznej FCI (Federation Cynologique Internationale) czyli powstaje domowa hodowla psów rasy chihuahua.
Przez wiele lat prowadziłam hodowlę wspólnie z moja mamą pod przydomkiem Imparato. Hodowalyśmy wspólnie dwie rasy: chihuahua oraz pomeranian. Hodowla Per Sempre jest kontynuacją hodowli Imparato, ukierunkowanej tylko na rasę chihuahua. Pod przydomkiem Imparato moja mama dalej z sukcesami hoduje pomeraniany.
Hodujemy chihuahua krótkowłose i długowłose. Nasze psy uczestniczą w wielu wystawach psów rasowych, odnosząc liczne sukcesy wystawowe. Hodowle zaczełam od psów importowanych z czołowych europejskich hodowli. Dzięki temu nasze chihuahua posiadają wyjątkowe rodowody. W swoich rodowodach posiadają historyczne topowe psy, które odegrały kluczową rolę w rozwoju rasy w Europie. W hodowli Per Sempre rodzą się szczenięta z przemyślanych skojarzeń pod ktem eksterieru, charakteru oraz zdrowia. Szczenęta na sprzedaż posiadamy rzadko, dlatego zapraszamy do odwiedzania strony internetowej naszej hodowli, gdzie na bieżąco umieszczamy informacje o sprzedaży szczeniąt rasy chihuahua, osiągnięciach wystawowych oraz wiele różnych ciekawostek z zakresu żywienia, historii i pielęgnacji psów rasy chihuahua.

zkwpfci