Szczenięta

szczenietaStoprodozanim kupisz

Jako, że jestem lekarzem weterynarii bardzo duży nacisk kładę na zdrowie moich szczeniąt. Każde szczenię opuszczające moją hodowlę jest wielokrotnie odrobaczone i zaszczepione stosownie do wieku. Każde szczenię jest również po przeglądzie hodowlanym miotu w Związku Kynologicznym w Polsce, Oddział Warszawa. Protokół przeglądu miotu do wglądu.
Każde moje szczenię posiada microchip, metrykę ZKwP czyli Związku Kynologicznego w Polsce, książeczkę zdrowia oraz wyprawkę. Z nowym właścicielem podpisuje umowę kupna-sprzedaży psa.

Nowym właścicielom zawsze służę radą oraz pomocą w zakresie weterynarii, wychowania, żywienia i pielęgnacji. Staram się utrzymywać kontakt z nowymi rodzinami moich szczeniaczków, dzięki temu poznaję ciekawych ludzi a kilka znajomości przerodziło się w prawdziwą przyjaźń.
Wszystkie moje pieski są członkami rodziny, mieszkają z nami w domu, są kochane i rozpieszczane. Szczenięta wychowują się w stałym kontakcie z nami, bawią się z moim synkiem Tytusem i dzięki temu są świetnie zsocjalizowane.

Ceny szczeniąt w naszej hodowli są zróżnicowane, w zależności od eksterieru szczeniaczka, od oferowanego skojarzenia oraz od przeznaczenia tj. na wystawy lub tylko jako pupil domowy.

szczenięta chihuahua