10.09.2017 Wystawa Psów Rasowych, Warszawa – we did’it again !!

10.09.2017 Krajowa Wystawa Psów Rasowych, Warszawa – Stara Miłosna

W niedzielę odbyła się Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Starej Miłosnej (Warszawa), na której odnieśliśmy kolejne sukcesy. Relację z ostatniej wystawy zacznę tak: we did’it again !! Jestem bardzo szcześliwa i dumna z moich chihuahua – Henryka, Celiny, Lucynki, Fionki i Florci, za tak fantastyczne reprezentowanie hodowla Per Sempre na wystawie. Wygraliśmy dwa Zwycięstwa Rasy czyli podwójny BOB (BEST OF BREED) !! Zwycięstwo Rasy w chihuahua długowłosy i Zwycięstwo Rasy w chihuahua krótkowłosy !!

Henryk czyli Per Sempre Absolutely Fab wystawiany był w klasie otwartej, dostał ocenę doskonałą lokatę I/2, medal złoty, CWC czyli wniosek na Championa Polski, tytuł Najlepszego Psa w Rasie oraz Zwycięstwo Rasy Chihuahua Krótkowłosy !!

Celinka czyli Per Sempre I’m Prima Ballerina wystawiana była w klasie otwartej. Dostała ocenę doskonałą, lokatę I/3, medal złoty, CWC, tytuł Najlepszej Dorosłej Suki w Rasie oraz Zwycięstwo Rasy Chihuahua Długowłosy!!

Lucynka czyli Per Sempre Best Kept Secret, długowłosa suczka wystawiana była w klasie otwartej i bezpośrednio konkurowała z Celinką. Obie niestety wygrać nie mogły 🙂 więc Lucynka dostała ocenę doskonałą, II lokatę i srebrny medal i stała na lokatach zaraz za Celinką.

Fionka czyli Per Sempre Absolutely Delight wystawiana była w klasie otwartej. Wygrała lokatę I/6, ocenę doskonałą, medal złoty, CWC, tytuł Zwycięzcy Płci Przeciwnej (Best of Opposite Sex).

Florcia czyli Florentyna Perła Nieporętu, najmłodsza członkinia naszego Show Team wystawiana była w klasie szczeniąt. Dostała ocenę wybitnie obiecującą, lokatę I/2 oraz tytuł Najlepsze szczenię w Rasie.
Dziękuję bardzo pani sędzi Ludmila Sudarikova z Rosji.

Z panią sędzią Ludmila Sudarikova z Rosji

Z Florcią (Florentyna Perła Nieporętu)

Henryk (Per Sempre Absolutely Fab)

Celinka (Per Sempre I’m Prima Ballerina)

Lucynka (Per Sempre Best Kept Secret)

Fionka (Per Sempre Absolutely Delight)

Florcia (Florentyna Perła Nieporętu)