06.05.2017 Kolejny duży sukces naszego Per Sempre Absolutely Fab :)

06.05.2017 II Krajowa Wystawa Psów Rasowych FCI Grupa IX w Mińsku Mazowieckim.

W sobotę byliśmy na Wystawie Psów Rasowych w Mińsku Mazowieckim, wracamy bardzo szczęśliwi z samymi sukcesami oraz masą nagród rzeczowych ufundowanych dla zwycięzców przez hojnych sponsorów. Wystawa była również bardzo udana od strony organizacji a to zasługa organizatorów wystawy, którzy za swój wysiłek też zasłużyli na puchar. Nasza hodowla była reprezentowana przez 3 chihuahua krótkowłose: Henryczka czyli Per Sempre Absolutely Fab, jego miotową siostrę Fionkę czyli Per Sempre Absolutely Delight oraz naszego młodego samca, który dopiero rozpoczyna karierę wystawową Per Sempre Chocolate Bonbons, po domowemu Gniewko.

A oto nasz wyniki:

Per Sempre Absolutely Fab otrzymał ocenę doskonałą, medal złoty, lokatę I, CWC/CAC czyli wniosek na championa krajowego, tytuł Najlepszego Doroslego Psa w Rasie Chihuahua oraz BOB (Best of Breed) czyli Zwyciestwo Rasy !!!

Na finałach w ringu głównym Henryk dostał w konkurencji Najpiekniejszy Pies Oddziału Warszawskiego III miejsce i ogromny puchar, w którym sam by się zmieścił i przepiękne nagrody, których było tak dużo ze z trudem byłam w stanie je zabrać sama z podium.
Bardzo dziękuje sędziom p. Ewie Stolarskiej i p. Bogusławie Szydłowicz-Polańczyk 🙂

Na tej wystawie nasz Henryczek po raz pierwszy wystawiany był w klasie pośredniej, już nie w klasie młodzieży, tym samy rozpoczął dorosły championat !!! Młodzieżowy Championat zdobył najszybciej jak się da czyli na 3 wystawach ! Henryczku tego samego życzę Ci teraz !

Rozpisałam się o Per Sempre Absolutely Fab a duży sukces odniosła również jego siostra miotowa – Fionka czyli Per Sempre Absolutely Delight. Fionka dostała również w klasie pośredniej ocenę doskonałą, lokatę I w konkurencji 4 suczek, tytuł Najlepszej Dorosłej Suki w Rasie Chihuahua oraz BOS (Best of Opposite Sex) czyli tytuł Zwycięzcy Płci Przeciwnej.

Per Sempre Chocolate Bonbons na jego drugiej wystawie w życiu dostał ocenę doskonałą i lokatę II.

Takie sukcesy wystawowe wynagradzają codzienny trud i wysiłek jakim jest hodowla chihuahua.

hodowla chihuahuachihuahua hodowlachihuahua wystawychihuahua hodowla warszawachihuahua szczeniętachihuahua reproduktorchihuahua szczeniakihodowla chihuahua